ul. Kościuszki 108A/6

Wrocław

Telefon

793-628-444

Okulary robimy

od 1980r.

Żyjemy w czasach, gdzie wyraźne widzenie jest konieczne, by móc normalnie funkcjonować. Stale musimy spoglądać raz daleko, raz blisko. To od nas samych zależy, czy chcemy widzieć tylko trochę lepiej, czy się męczyć osobną parą okularów do czytania i osobną do widzenia dali, czy móc bez problemu i wygodnie widzieć wyraźnie w każdej chwili i w każdym kierunku.
Trudno nam podawać konkretne ceny, bo w zależności co Państwo wybierzecie, do czego będą okulary głównie służyć ceny będą różne. Jedno jest pewne:

u nas wszystkie ceny są niskie!

W zależności jaki komfort widzenia chcemy sobie zapewnić, okulary mogą kosztować od 13 groszy do niecałych 2 zł dziennie. A gdy będziemy użytkować okulary dłużej niż 3 lata jeszcze taniej. Czy to dużo, gdy w zamian otrzymujemy możliwość dobrego i bezproblemowego widzenia i lepszego samoczucia?

Dla porównania podamy, że dzienny koszt użytkowania internetu to ok.2-3 zł, TV Sat ok.2 zł, samochodu m.in 6 zł. A ile kosztuje fryzjer, kosmetyczka, kupiona kawa, niekonieczny batonik czy bułka słodka? A okulary użytkujemy przecież znacznie dłużej. Często od rana do wieczora i to non stop. Dzięki nim możemy pracować i zajmować się swoim hobby.

Nie ma drugiej takiej rzeczy, z której tak często korzystamy!
Przy okazji zakup okularów to duża przyjemność, bo oprawki są teraz takie ładne, że upiększają każdego człowieka.

Uwaga!

Jeżeli nie chcecie Państwo psuć sobie wzroku przestrzegamy, by nie nabierać się na gotowe okulary kupione gdzieś w markecie, czy w aptece.
Po dobre i solidne widzenie zapraszamy do nas!
Gwarantujemy, że okulary od nas będą łatwo się czyściły, nie będą rysowały się tak szybko a oprawki będą upiększać Państwa przez kolejne lata.

Pragniemy zauważyć, że zakup okularów to absolutnie nie są rozrzutnie wydane pieniądze. To nie jest zakup obiadu w restauracji, to nie zakup kolejnej pary butów, na którą zdecydowanie mniej zwraca się uwagę niż na twarz i co na tej twarzy jest. Okulary nie są niewidzialne.

Okulary są wizytówką człowieka, bo mówią o nim ogromnie dużo. Zdradzają jego styl, charakter, podkreślają i odmładzają.
Okulary to zakup rzeczy potrzebnej, praktycznej i pożytecznej!