glowacz

ul. Kościuszki 108A/6

Wrocław

Telefon

793-628-444

Okulary robimy

od 1980r.

Arkadiusz Wróblewski

Dzień dobry.
Nazywam się Arkadiusz Wróblewski i jestem mistrzem optyki okularowej. Jako jedyny w Polsce uzyskałem ten tytuł z oceną celującą! Optyką zajmuję się od 2002r, kiedy to mój tata Józef zaraził mnie tym rzemiosłem.
On również jest mistrzem optyki, a okulary robi od 1968 roku. Przez te lata obserwował zmieniającą się modę okularów, postęp techniki optycznej oraz nabywał cenne doświadczenie, które przekazał mnie.

Żeby robić najlepsze okulary, trzeba wpierw pacjentowi zrobić porządne badanie wzroku. Dlatego jestem też specjalistą od doboru szkieł, czyli optometrystą (z oceną bdb na świadectwie i numerem nadanym przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki NO09341).  

A żeby to badanie wzroku było najlepsze, komfortowe i nie zabierać  cennego czasu klienta wyposażyliśmy się w najlepszy sprzęt.  

Jesteśmy pierwsi w Polsce, którzy mają tak światowe urządzenia i póki co JEDYNI.

Wykorzystując nasze atrybuty przywdzialiśmy nazwę „Mistrza Okularów”.
Teraz jesteśmy jeszcze bardziej dla Państwa dostępni, gdyż od 2019 roku mamy drugi salon optyczny we Wrocławiu przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego.

Józef Wróblewski

Od ponad 40 lat okulary wykonujemy w Zakładzie Optycznym przy ul. Kilińskiego 27 we Wrocławiu, który istnieje nieprzerwanie od 1980 roku. W przeciwieństwie do innych punktów optycznych, które co rusz powstają i po paru miesiącach znikają my istniejemy cały czas sprawiając, że widzicie Państwo wyraźniej.

Także śmiało można powiedzieć, że

o okularach wiemy wszystko i znamy się najlepiej!

W okularach wykonanych w naszej firmie mają Państwo pewność, że będziecie widzieć wyraźniej, okulary będą długo służyć, łatwo się czyścić oraz że będą dopasowane do Państwa głowy. Zawsze też służymy poradami, a w razie zdarzeń losowych dysponujemy sprawnie działającym serwisem. Cały czas jesteśmy do Państwa usług.

A oto nasze najważniejsze dyplomy:

Aby wykonać dla Państwa okulary z najwyższą precycją i starannością pracujemy na najlepszym sprzęcie wspomagając go naszymi zdolnościami manualnymi.

Informacje o Państwa rozstawie oczu oraz ich położeniu względem oprawki wykaże nam sprzęt do komputerowej videocentracji

Dokładne oszlifowanie soczewek do wybranej przez Państwa kształtu oprawki powierzamy automatowi firmy Briot-Alta. Żeby odpowiednio wycentrować soczewkę stosujemy skanocentroskop firmy Briot.

Najnowocześniejszy w pełni automatyczny skanocentroskop powie nam wszystko o Państwa soczewkach okularowych

Najnowocześniejszy sprzęt do badania ostrości wzroku jako pierwszy w Polsce i póki co tylko u nas!

I jeszcze jeden nowoczesny skanocentroskop

Podgrzewarka opraw, która daje regulowaną stałą temperaturę oraz nasze zdolne dłonie zapewnią bardzo dobre dopasowanie oprawki do Państwa głowy

Do sprawdzenia mocy Państwa soczewek korzystamy z precyzyjnego dioptromierza najlepszej marki Nidek

Poza tym posiadamy mnóstwo różnego rodzaju drobnych urządzeń i narzędzi koniecznych i pomocnych do wykonania Państwa okularów

Na rynku jesteśmy od 1980 roku. Od ponad 40 lat wykonaliśmy i dopasowaliśmy okulary dla kilku tysięcy osób z pogorszonym wzrokiem. Można więc śmiało powiedzieć, że na okularach znamy się najlepiej i wiemy o nich wszystko.
Polecają nas również inne salony optyczne jako tych, którzy umieją naprawić okulary. 

Salon przy ul. Kilińskiego 27 we Wrocławiu

Salon przy ul. Pułaskiego 49 we Wrocławiu

Dolnośląski Cech Optyków we Wrocławiu

Warto wspomnieć, że Józef jest Prezesem Dolnośląskiego Cechu Optyków, którego oczywiście jesteśmy członkiem. Wielokrotnie należał do komisji egzaminującej potencjalnych optyków i czeladników. Uczestniczył w licznych krajowych dydaktycznych spotkaniach optyków, gdzie dyskutował z kolegami o bieżących problemach.​

Zapraszamy do Mistrza Okularów.

U nas wszystko jest najwyższej klasy, ale w najniższych cenach!

Mistrz Okularów. Optyk, optometrysta Wrocław.

Copyright © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone