ul. Kościuszki 108A/6

Wrocław

Telefon

793-628-444

Okulary robimy

od 1980r.

Badanie wzroku - najnowocześniejsze i najdokładniejsze - tylko u nas!

Okulary Progresywne - Wrocław

Większość by chciała okulary dobre, ładne i nie przepłacić.  My tak samo. Dlatego robimy wszystko, by z takim poczuciem mogli się Państwo cieszyć użytkując nasze okulary. Zresztą od 43 lat z tego jesteśmy znani.

W naszym salonie czekają również najniższe ceny. Przez tyle lat istnienia wypracowaliśmy największe rabaty u producentów opraw i soczewek. W zależności do czego potrzebne są okulary – znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i najlepszą cenę. Znając ofertę wszystkich firm, wybierzemy i dopasujemy tę najlepszą dla Ciebie.

WYPRZEDAŻ SOCZEWEK PROGRESYWNYCH!

Teraz progresy Nikona z bardzo szerokimi polami widzenia są taniej o 30%!! A z fotochromem nawet do 35% mniej!! A podstawowe progresy są do 40% a foto do 45% taniej!!!

Najdokładniejsze BADANIE WZROKU -50%

wykonane przez optometrystę na najnowszym sprzęcie (jakiego w Polsce nikt jeszcze nie ma) kosztuje normalnie 148zł, a przy zamówieniu u nas całych okularów połowę mniej, czyli 74 zł !

Okulary przed monitor

Cena pary soczewek jednoogniskowych z powłoką do pracy przed ekranem komputera ograniczającą światło niebiesko-fioletowe z JZO jest teraz w niespotykanie niskiej cenie 314zł!

Soczewki fotochromowe

Cena pary soczewek jednoogniskowych samodopasowujących się do światła słonecznego (fotochromowe) najlepszej firmy Transitions-Gen8 jest obecnie o 20% tańsza (w cenie 472 zł), a polskie fotochromy są nawet za 209 zł!

Dla kierowców

Para soczewek jednoogniskowych dla kierowców jest teraz tańsza o 30% (w cenie 399zł)!

Oprawki

Najtańsze mamy polskie od 65zł i pomimo niskiej ceny są super wytrzymałe. Mamy tez markowe np. MaxMara, Jaguar, Joop, Davidoff, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Carrera, ... teraz taniej do 10% !

Dwie w cenie jednych

Druga para szkieł progresywnych jest teraz tylko za 2 zł !

Przeciwsłoneczne -15%

15% taniej na okulary przeciwsłoneczne!

Szkła przyciemnione -30%

"Słońce do pary" tj. do okularów z bezbarwnymi szkłami z AR damy Ci szkła przyciemnione za 30% wartości!

Bezterminowy, darmowy serwis na drobne naprawy oraz regulację okularów wykonanych u nas!

I wiele, wiele więcej promocji mamy w salonie!

Oj, będzie można dzięki nam dużo zaoszczędzić.

I tylko przypomnę, że otrzymacie od nas przede wszystkim okulary zrobione po mistrzowsku.

ZAPRASZAMY, tylko prosimy się pospieszyć!

Okulary progresywne zapewniają możliwość widzenia na różne odległości, działając w precyzyjny sposób – dzieje się tak za sprawą specyficznej budowy. Górna część szkła pozwala na patrzenie na dalekie odległości. Natomiast dolna moc soczewki okularowej jest inna, odpowiadając deficytowi akomodacji. Dzięki temu możliwe staje się widzenia z bliska, zapewniając większy komfort codziennego funkcjonowania.

Czytaj dalej…

Dlaczego warto zdecydować się na okulary progresywne we Wrocławiu?

Wybierając okulary progresywne, można zyskać zarówno wygodę noszenia, jak i staranne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zapewniają szerokie pole widzenia, ale także pozwalają na przystosowanie wzroku do widzenia z różnych odległości, bez potrzeby zmiany okularów.

Co więcej, dzięki okularom progresywnym oczy są chronione przed działaniem szkodliwego niebieskiego światła oraz promieniowania UV. To niezwykle istotne podczas korzystania z urządzeń elektronicznych, przyczyniających się do pogarszania wzroku.

Ponadto Mistrz Okularów oferuje szeroki wybór oprawek, umożliwiając dostosowanie wzorów oraz kolorów do swoich preferencji, a także do swojego gustu. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którym zależy na połączeniu jakości z estetyką.

Dostępne u nas okulary wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Z tych względów noszenie oprawek przestanie być obowiązkiem, a stanie się przyjemnością.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Mistrz Okularów?

Wybór okularów progresywnych we Wrocławiu to niezwykle istotna kwestia, do której warto podejść z zaangażowaniem. W naszej firmie zajmujemy się precyzyjnym wykonywaniem akcesoriów, proponując wszystkim klientom profesjonalne doradztwo i pomoc w dopasowaniu oprawek do potrzeb. Zapewniamy spersonalizowaną obsługę o najwyższych standardach, wspierając zainteresowane osoby na każdym etapie podejmowania decyzji zakupowej.

Doskonale znamy się na swojej pracy, posiadając rzetelną wiedzę, a także bogate doświadczenie. Zależy nam na zadowoleniu osób odwiedzających nasz salon we Wrocławiu, ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem.