ul. Kościuszki 108A/6

Wrocław

Telefon

793-628-444

Okulary robimy

od 1980r.

Możemy pomóc kierownikom i szefom przedsiebiorstw, którzy chcą wynagrodzić swoich pracowników, a przy tym powiększyć zysk firmy.

Przed przyznaniem pracownikowi podwyżki często hamują dodatkowe wydatki z tym związane (ponad 20% na podatek i ZUS). A przecież zamiast pieniędzy można mu dać ich równowartość, tj. okulary dla pracownika. Dzięki fakturze ich wartość wlicza się w koszty. Wyższe koszty z kolei zmniejszają podatki, a dzięki temu prostemu sposobowi zysk firmy rośnie:) Zatrudniony jest zadowolony, że firma dba o niego. Skoro lepiej widzi to lepiej też wykonuje swoją pracę, a firma uzyskuje wyższą jakość wytwarzanej pracy.

I to od Państwa zależy jaka kwota będzie przeznaczona na zakup okularów. To od zdolności finansowych przedsiebiorstwa zależy, czy pracownik otrzyma całe okulary sfinansowane przez firmę, która go zatrudnia, czy tylko część, a resztę on dopłaci.

Warto wspomnieć, że istnieje ustawowy obowiązek, który obliguje pracodawcę do zapewnienia ochrony swoim pracownikom, zarówno tym spędzającym czas przed monitorami, jak i tych, których trzeba chronić oczy przed innymi zagrożeniami.

Dzięki posiadanym różnym produktom możemy spełnić wszelkie wymagania i zaoferować wiele rożnych propozycji, tak by rozwiązanie było najlepsze do możliwości i chęci przedsiębiorstwa. A Państwo otrzymujecie pewność uzyskania najlepszej oferty pod względem cenowym i jakościowym. I najważniejsze – okulary dla Państwa pracowników zostaną wykonane z porządnych materiałów przez dyplomowanych fachowców na najlepszym sprzęcie.

Prosimy o przesyłanie pytań drogą mailową lub telefonicznie 793-628-444.
Zapraszamy do współpracy.

Bardzo lubimy następujące marki:
Montujemy wszystkie rodzaje soczewek okularowych i tylko porządnych producentów, markowe przez lata sprawdzone przez nas i to w największych upustach!
W zależności od potrzeb wzrokowych użytkownika wybieramy najlepszą propozycję spośród firm:
A kupując u nas w całości oprawki ze szkłami otrzymujecie Państwo gwarancję na całe okulary oraz fakt, że okulary od nas użytkuje się długi czas.
I to jest fakt.
Spytajcie naszych klientów.