glowacz

ul. Kościuszki 108A/6

Wrocław

Telefon

793-628-444

Okulary robimy

od 1980r.

Badanie wzroku - najnowocześniejsze i najdokładniejsze - tylko u nas!

Jak Cię widzą tak Cię piszą. To niestety prawda, bo wygląd ma znaczenie!

A okulary nosi się w miejscu, gdzie każdy wpierw patrzy spoglądając na kogoś, a więc to twarz jest wizytówką każdego człowieka.  Nasza buzia jest podstawowym środkiem międzyludzkiej komunikacji.  Warto zatem zadbać o ten przekaz.

W naszym salonie czekają również najniższe ceny. W zależności do czego potrzebne są okulary znajdzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i najlepszą cenę. Znając ofertę wszystkich firm wybierzemy i dopasujemy tę najlepszą dla Ciebie.

Poza tym to świetny sposób, by dzięki okularom ożywić swój wygląd, pokazać swój styl i dodać mu wyrazu

To też dobry zabieg, by podkreślić bladą twarz, odmłodzić się, unowocześnić, odwrócić uwagę od pewnych cech twarzy, które chcemy schować (zmarszczki, długi/mały/krzywy nos, itp).

Zmieniając okulary zmieniamy swój styl, także bawmy się i kreujmy swój new look, a w zależności od nastroju, okazji dzięki okularom wyraźmy ten nasz image.

Okulary służą nie tylko do wyraźnego widzenia, ale stały się też obowiązkowym elementem naszego ubioru. Jako, że są umiejscowione w miejscu, gdzie zawsze kierujemy wzrok, czyli na twarzy ich wygląd bardzo dużo mówi o człowieku. Okulary potrafią zaakcentować osobowość, podkreślić indywidualność, odmłodzić, a okulary stare, brzydkie i zużyte pogorszają nasz wizerunek.
Okulary nie mogą jednak być byle jakie.
Nie mogą być z marketu, itp, bo oprócz funkcji ubioru muszą leczyć i chronić nasze oczy. Zatem OKULARY MUSZĄ BYĆ PORZĄDNE.
Dlatego zapraszamy do nas. Pomożemy wybrać najlepsze oprawki, które oddadzą Twój charakter a szkła oprawimy z mistrzowską sztuką, a wszystko w najniższych cenach. Z tego słyniemy.

I jeszcze jedno. Okulary to nie buty.
Nie wystarczy, że się podobają i pasują. Jest bardzo ważne, żeby okulary zostały wykonanie przez specjalistę, by nie wywoływały nieprzyjemnych dolegliwości wzrokowych (nie bolały oczy i głowa) i by użytkowało się je komfortowo (okulary trzeba dopasować do głowy). Dlatego trzeba szkła odpowiednio oprawić, a oprawki wyregulować. I o tą staranność bardzo dbamy.

Zapraszamy do Mistrza Okularów.

U nas wszystko jest najwyższej klasy, ale w najniższych cenach!

Mistrz Okularów

Mistrz Okularów. Optyk, optometrysta Wrocław.

Copyright © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone